Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044330
10744
459
Andy Warhol (1928-1987): The new spirit Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 57 /100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm 3072388
10745
459
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote a szélmalom lapáton, 2021. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×25 cm 3072383
10746
459
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Biciklirepülő (cím nélkül), 2020. Akvarell, tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 25×35 cm
3078347
10747
459
Zsankó László (1966-): Számpályák - négyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 59x43 cm
3078334
10748
459
Zsankó László (1966-): Számpályák - ötös, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 43x40 cm
3078324
10749
459
Zsankó László (1966-): Számpályák - hetes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/I számozással, 54x43 cm
3078316
10750
459
Zsankó László (1966-): Számpályák - nulla. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 46x35 cm
3078308
10751
459
Zsankó László (1966-): Számpályák - egyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 43x32 cm
3078109
10752
459
28000
Zoltán Mária Flóra (1937-): Szőlős csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra fent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x70 cm
3077821
10753
459
14000
Zsolnay (Zsolnai) Mária (1957- 2000): Kisugárzás, 1990. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70×50 cm
3077964
10754
459
28000
Zöld Anikó (1942-): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
3034802
10755
459
Vida Zoltán (1926-): Vízparti táj, 1976. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF