Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Andy Warhol (1928-1987): The new spirit Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 57 /100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm
10744.

Rufpreis:
10 000 HUF
25

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote a szélmalom lapáton, 2021. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×25 cm
10745.

Rufpreis:
4 000 HUF

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Biciklirepülő (cím nélkül), 2020. Akvarell, tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 25×35 cm
10746.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsankó László (1966-): Számpályák - négyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 59x43 cm
10747.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - ötös, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 43x40 cm
10748.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - hetes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/I számozással, 54x43 cm
10749.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - nulla. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 46x35 cm
10750.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - egyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 43x32 cm
10751.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zoltán Mária Flóra (1937-): Szőlős csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra fent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x70 cm
10752.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay (Zsolnai) Mária (1957- 2000): Kisugárzás, 1990. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70×50 cm
10753.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zöld Anikó (1942-): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
10754.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vida Zoltán (1926-): Vízparti táj, 1976. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm.
10755.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF