Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Váczi András (1967-): Planeet spiraal. Olaj., vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Reprodukálva: https://www.artmajeur.com/andras-vaczi/en/artworks/12336692/planeet-spiraal. 39x48 cm.
10756.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Helene Wagner (1878-1956): Stuttgarti táj. Olaj, vászon. Jelzett. kisebb felületi sérülésekkel
10757.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vasarely Victor (1908-1997): CENTAURI-XXII. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. 32x19,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CENTAURI-XXII. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. 32x19,5 cm.
10759.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 51x51 cm
10760.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10761.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Vágfalvi Ottó (1925-2015): Veszprémi vár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
10762.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10763.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 48,5x30,5 cm
10764.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zöldy Emil (1913-1982): Dombos táj, 1980. Akvarell, papír. jelzett. Lap hátoldalán paszupartuzás nyomaival. 26x41 cm.
10765.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10766.

Rufpreis:
1 000 HUF

10767.

Rufpreis:
1 000 HUF

10768.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF