Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Varga Geri (1951-): Matrix in trouble. Vegyes technika, farost. Jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x70 cm.
10731.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Latinka (Latinca) Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, a lap egyik fele hullámos, 29x20 cm
10732.

Rufpreis:
2 000 HUF

10733.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Varga Mátyás (1910-2002): Jézus megkeresztelése, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli kisebb szakadással. Hajtott papírlap között, papírlapon ceruzarajz, jelzés nélkül, 9×12 cm
10734.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): CHEYT-OND. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CHEYT-OND. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10736.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Váczi András (1967- ), 2 db mű: Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 5,5x21 cm
10737.

Rufpreis:
2 400 HUF

Váczi András (1967-): Híd, hajó. Réz nyomódúc. 11x16 cm.
10738.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vértes Éva (-): Absztrakt kompozíció. Akril, vászon. 40×40 cm
10739.

Rufpreis:
4 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49,5x30 cm
10740.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10741.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10742.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): "Virágzás", 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. II./XIV. számozással, feltekerve, lapszéli apró szakadással, 39,5x32 cm
10743.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF