Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Török Endre (1926-1980): Fekete és vörös. Linómetszet, papír, jelzett. paszpartuban 21x18 cm
10707.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Ősz. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 37x26 cm
10708.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Öreg malom, 1965. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 21x27,5 cm
10709.

Rufpreis:
4 000 HUF

10710.

Rufpreis:
3 000 HUF

10711.

Rufpreis:
3 000 HUF

Urbán Gábor (1946 - ): Női akt. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm
10712.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10713.

Rufpreis:
2 000 HUF

Udvardi Gyula (1925-2016): Csendélet. Pasztell, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozva, 28x23 cm
10714.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm
10715.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Varga Pál (1937- ): Borbás Vince (1844-1920) botanikus, akvarell, papír, jelzett, 23,5×19 cm
10716.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Meghívó 1993. Stencil, jelzett a nyomaton14x10 cm
10717.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga Mátyás (1910-2002), 2 db mű: Soproni udvar, 1934. Tus, papír és fametszet, papír, mindkettő jelzés nélkül, Varga Mátyás által feliratozott papírban. Fametszet P. 1. felirattal (feltehetően próbanyomat). A tusrajz alapján készült a fametszet! 25×30 cm
10718.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF