Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032906
10707
459
Török Endre (1926-1980): Fekete és vörös. Linómetszet, papír, jelzett. paszpartuban 21x18 cm
3074863
10708
459
Ujváry Lajos (1925-2006): Ősz. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 37x26 cm 3074866
10709
459
Ujváry Lajos (1925-2006): Öreg malom, 1965. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 21x27,5 cm 2819475
10710
459
2819462
10711
459
Ujváry Lajos (1925-2006): Kávészünet. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 56x43 cm 2576455
10712
459
Urbán Gábor (1946 - ): Női akt. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm
2859076
10713
459
3062125
10714
459
Udvardi Gyula (1925-2016): Csendélet. Pasztell, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozva, 28x23 cm 3047215
10715
459
14000
Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm
3077054
10716
459
Varga Pál (1937- ): Borbás Vince (1844-1920) botanikus, akvarell, papír, jelzett, 23,5×19 cm 3071920
10717
459
Vén Zoltán (1941-): Meghívó 1993. Stencil, jelzett a nyomaton14x10 cm 3059334
10718
459
Varga Mátyás (1910-2002), 2 db mű: Soproni udvar, 1934. Tus, papír és fametszet, papír, mindkettő jelzés nélkül, Varga Mátyás által feliratozott papírban. Fametszet P. 1. felirattal (feltehetően próbanyomat). A tusrajz alapján készült a fametszet! 25×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF