Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10682.

Rufpreis:
4 000 HUF

10683.

Rufpreis:
3 000 HUF

10684.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10685.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szabó György (1927-2017): Szabadság hegyi fák. Akvarell, papír, jelzett, 17,5x26,5 cm, paszpartuban.
10686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán lévő üveg sérült, 50×70 cm
10687.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
10688.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sztopka Anna (1950-): Hegyvidék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 43,5x68 cm
10689.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Turiák Ödön (1884-1937): Tabán, Orbán utca. Akvarell, papír, jelzett. A lap sérült, ázott. 23x15,5 cm
10690.

Rufpreis:
1 800 HUF
17

Tuba Krisztina: Rózsaszín tejút. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalon 45x45 cm
10691.

Rufpreis:
5 000 HUF

10692.

Rufpreis:
6 000 HUF

10693.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF