https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2935757
10682
459
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Imre (1925-1998): Karikatúra, 1979. Tus, kollázs, jelzett, papírra ragasztva, papíron autográf felirattal és karikatúra szövegével.
Das Lot is nicht erreichbar
3014976
10683
459
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1987 Székely László: Orgia. Akvarell, papír, feltekerve, 74x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980417
10684
459
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Alex (1901-1968): Erotikus rajzsorozat, össz. 16 db mű, 1953-59. Akvarell, ceruza, tus, papír. Mindegyik jelzett, kartonra kasírozva, 20x14 cm és 24x17,5 cm közötti méretekben. Sérült mappában.
Das Lot is nicht erreichbar
2918576
10685
459
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szentgyörgyi Miklós (1955-): Kép a képben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 60×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040117
10686
459
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó György (1927-2017): Szabadság hegyi fák. Akvarell, papír, jelzett, 17,5x26,5 cm, paszpartuban.
Das Lot is nicht erreichbar
3052152
10687
459
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán lévő üveg sérült, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3054171
10688
459
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2962416
10689
459
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sztopka Anna (1950-): Hegyvidék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 43,5x68 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3074887
10690
459
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Turiák Ödön (1884-1937): Tabán, Orbán utca. Akvarell, papír, jelzett. A lap sérült, ázott. 23x15,5 cm 3069871
10691
459
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tuba Krisztina: Rózsaszín tejút. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalon 45x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3069870
10692
459
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tuba Krisztina: A bolygók. Olaj, vászon, jelzés nélkül 41x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2993828
10693
459
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sophie Taeuber-Arp (1889-1943): Struktúra (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse