Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942683
10596
459
3055764
10597
459
Rényi Krisztina (1956-): Átfúródás a tejúton, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/150), üvegezett fakeretben, 19×20 cm
3057029
10598
459
22000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
3053962
10599
459
Rieger Győző (1869-1944): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 25×18 cm. 3047668
10600
459
Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
3047688
10601
459
Rudnay Gyula (1878-1957): Vacsora, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
3032588
10602
459
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Népszerűség (Whyskys) és "Hányszor megkértem magát Dezsőke..." erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm
3069917
10603
459
Rozanits Tibor (1931-): Kilátás a Gellérthegyről. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x38 cm
3057521
10604
459
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Paszpartuban. 20x26 cm
3035723
10605
459
Rákosy Anikó (1948-): Huszárok. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30), üvegezett fakeretben, 51x37 cm
3014894
10606
459
Reich Károly (1922-1988): Anya gyermekével. Nyomat, papír, Reich Károly nyomtatott aláírásával.21x29 cm
3071661
10607
459
Révész Imre (1859-1945): Kukoricahántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 38×49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF