Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10596.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rényi Krisztina (1956-): Átfúródás a tejúton, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/150), üvegezett fakeretben, 19×20 cm
10597.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10598.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Rieger Győző (1869-1944): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 25×18 cm.
10599.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10600.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Vacsora, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10601.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Népszerűség (Whyskys) és "Hányszor megkértem magát Dezsőke..." erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm
10602.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rozanits Tibor (1931-): Kilátás a Gellérthegyről. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x38 cm
10603.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Paszpartuban. 20x26 cm
10604.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rákosy Anikó (1948-): Huszárok. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30), üvegezett fakeretben, 51x37 cm
10605.

Rufpreis:
4 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Anya gyermekével. Nyomat, papír, Reich Károly nyomtatott aláírásával.21x29 cm
10606.

Rufpreis:
1 800 HUF

Révész Imre (1859-1945): Kukoricahántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 38×49 cm
10607.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF