Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968552
10229
459
2945686
10230
459
3057622
10231
459
3200
Élesdy István (1912-1987): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39,5 cm 2443411
10232
459
Elekfy Jenő (1895-1968): Vízparti táj, 1957. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x36,5 cm
2577367
10233
459
3074362
10234
459
Jean-Louis Forain (1852-1931): Zsidók a Siratófalnál Jeruzsálemben (Juden an der Klagemauer in Jerusalem). Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli szakadással. 14,5x19,5 cm 3069944
10235
459
Finta Edit (1945-): Tér és idő. Rézkarc, papír, jelzett. művészpéldány 32x25 cm Gyűrődéssel, alul beszakadással
3070995
10236
459
Feledy Gyula (1928-2010): Patak. Színes rézkarc, papír, Jelzett, paszpartuban 28x23 cm 3069943
10237
459
Finta Edit (1945-): Eltávolodás. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: AE X6VIII. 39x30 cm
3057924
10238
459
Finta Edit (1945-): Idő. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: XX/19. 33x24 cm
3071639
10239
459
50000
Raffaele Frigerio (1875-1948): Pipázó nagypapa az unokával. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Javított. Apró sérüléssel. Fakeretben. 50x70 cm 3073192
10240
459
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF