Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10229.

Rufpreis:
6 000 HUF

10230.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Élesdy István (1912-1987): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39,5 cm
10231.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Elekfy Jenő (1895-1968): Vízparti táj, 1957. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x36,5 cm
10232.

Rufpreis:
8 000 HUF

10233.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jean-Louis Forain (1852-1931): Zsidók a Siratófalnál Jeruzsálemben (Juden an der Klagemauer in Jerusalem). Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli szakadással. 14,5x19,5 cm
10234.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Finta Edit (1945-): Tér és idő. Rézkarc, papír, jelzett. művészpéldány 32x25 cm Gyűrődéssel, alul beszakadással
10235.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Feledy Gyula (1928-2010): Patak. Színes rézkarc, papír, Jelzett, paszpartuban 28x23 cm
10236.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
11

Finta Edit (1945-): Eltávolodás. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: AE X6VIII. 39x30 cm
10237.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Finta Edit (1945-): Idő. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: XX/19. 33x24 cm
10238.

Rufpreis:
8 000 HUF

Raffaele Frigerio (1875-1948): Pipázó nagypapa az unokával. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Javított. Apró sérüléssel. Fakeretben. 50x70 cm
10239.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10240.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF