Tétel

Rufpreis:

50 000 HUF

Beschreibung:

Raffaele Frigerio (1875-1948): Pipázó nagypapa az unokával. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Javított. Apró sérüléssel. Fakeretben. 50x70 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras