Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10108.

Rufpreis:
8 000 HUF

10109.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10110.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10111.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Borbély Béla (194?-2019): A tanya szellős-lágy öle. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 33,5x45,5 cm
10112.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Bolyki Viola (1977- ): Oldódás. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 96x96 cm
10113.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10114.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bernáth Ilma (1891-1961). Napfényes parkrészlet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, áttört, régi fakeretben. 40x50 cm
10115.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10116.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Boldizsár István (1897-1984): Kis gazdaság. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×28 cm
10117.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
10118.

Rufpreis:
5 000 HUF

10119.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF