Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3057076
10084
459
Antal Irén (1903-1999): Madárijesztő, akvarell, papír, jelzett, 38,5×51 cm
2687240
10085
459
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mediterrán kikötő. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x27cm
3052214
10086
459
Axaméthy Gyula (1890-): Virágos udvar. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 28x38 cm
2971770
10087
459
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Épül Dunaújváros. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró sérülésekkel. 39×31 cm
3070596
10088
459
26000
Ámos Imre (1907-1944): Kapporo. Linómetszet, papír, jelzett. Az 1940-ben megjelent Zsidó ünnepek c. mappából, VII. sz. lap. Jobb oldalán kissé sérült (kisebb lyukkal). 35x28 cm, paszpartuban. 3074651
10089
459
3400
Ábrahám Rafael (1929-2014): Tabán, 1968. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 27x31 cm.
3075752
10090
459
36000
Ányos Viola, Fajszi (1872-1945): Asztali csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x71 cm
3074869
10091
459
Antal Irén (1903-1999): Fa, 1972. Akvarell, papír, jelzett, lap sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 51×31,5 cm 2914285
10092
459
Bardócz Árpád (1882-1938): Bakócz Tamás (1442-1521) bíboros portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22,5x19 cm
2914389
10093
459
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Damjanich János (1804-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm
2914385
10094
459
Bardócz Árpád (1882-1938): Mészáros Lázár (1796-1858) honvéd altábornagy, hadügyminiszter portréja. Ceruza, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm
3005182
10095
459
36000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF