B. Hajdú László (1926-1998), 10 db vázlatrajz: Róma, Rijeka, Capri, Velence, Genf, álló női akt stb.. Golyóstoll, papír, 2 db jelzett, többi jelzés nélkül (autográf felirattal). 33×24 cm
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papír. jelzés nélkül. Kiállítva: "A gyermek a művészetben", 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Üvegezett fakeretben.
Budai Tibor (1946-): Irányított vadgazdálkodás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20). Lap teteje és alja kartonra rögzítve. Lapon apró foltokkal. 54x30,5 cm
Bitay Anna (?-?), erdélyi magyar festőnő, működött 1940 körül Marosvásárhelyen: Olvasó hölgy portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x20 cm.