Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Haraszty Zsófia (1975-): Színválasztó 1. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Fakeretben.
10329.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (12/100), lapszéli apró sérüléssel, 30×39 cm
10330.

Rufpreis:
1 000 HUF
36

Haász Ágnes (1951-): Lépcső-ház, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 10/13. Hátoldalán a művész címkéjével. 49x39 cm
10331.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hadházy Molnár Attila (1962-): Lány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 25x20 cm
10332.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hunyady István (1939 - ): Balaton télen, Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben 60x80 cm
10333.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Helényi Tibor (1946-2014): Túlélő. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x6 cm
10334.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bruno Héroux (1868-1944): Csokoládé (Schokolade). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 21,5x15 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained
10335.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hézső Ferenc (1938-):Rajzoló. TUs, papír, Jelzett, 42x30 cm
10336.

Rufpreis:
8 000 HUF

Göldner Tibor (1929-): Bartók Béla, "Cantata - Profana". Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14,5x41 cm
10337.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Győrffy Sándor (1951-): Invention by a green violin I., 1985. Ofszet, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/35), lapméret: 30×42 cm
10338.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Horváth Gábor (-): Színes kompozíció (cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, lapméret: 31x31 cm
10339.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10340.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF