Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3030209
10329
459
80000
Haraszty Zsófia (1975-): Színválasztó 1. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Fakeretben.
2920952
10330
459
Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (12/100), lapszéli apró sérüléssel, 30×39 cm 3055600
10331
459
Haász Ágnes (1951-): Lépcső-ház, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 10/13. Hátoldalán a művész címkéjével. 49x39 cm
3055259
10332
459
Hadházy Molnár Attila (1962-): Lány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 25x20 cm 3078692
10333
459
30000
Hunyady István (1939 - ): Balaton télen, Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben 60x80 cm
3077076
10334
459
Helényi Tibor (1946-2014): Túlélő. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x6 cm
3074820
10335
459
Bruno Héroux (1868-1944): Csokoládé (Schokolade). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 21,5x15 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained 3070997
10336
459
Hézső Ferenc (1938-):Rajzoló. TUs, papír, Jelzett, 42x30 cm 3052220
10337
459
5500
Göldner Tibor (1929-): Bartók Béla, "Cantata - Profana". Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14,5x41 cm 3070189
10338
459
Győrffy Sándor (1951-): Invention by a green violin I., 1985. Ofszet, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/35), lapméret: 30×42 cm 3073287
10339
459
15000
Horváth Gábor (-): Színes kompozíció (cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, lapméret: 31x31 cm 2786009
10340
459
75000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF