Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Lengyel Gergely Géza (-): Kompozíció. Olaj, farost. Jelzett, 42x59,5 cm
10449.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10450.

Rufpreis:
8 000 HUF

10451.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10452.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Lipták Pál (1922-2007): Egy régi szőnyeg maradéka. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm
10453.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lakatos Edit (1950-). Könnyező madonna. Olaj, vászon. Hátoldalán Lakatos Edit autográf ajándékozási soraival. 30x40 cm.
10454.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Lestyán Sándor (működött a XX. sz. első felében): Napfényes utca. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 34×42,5 cm
10455.

Rufpreis:
6 000 HUF

Litkey Emma (XX. sz. második fele): Jön az ősz. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 20x30 cm
10456.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10457.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Müller Árpád (1961-2006): Cím nélkül. Rézmetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10×8 cm.
10458.

Rufpreis:
5 000 HUF

Martin Mendgen (1893-1970), 1920-as években Erdélyben működött: Szakállas férfi portré, 1920. Tus, papír, jelzett. 17x21,5 cm
10459.

Rufpreis:
8 000 HUF

10460.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF