Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2860832
10449
459
Lengyel Gergely Géza (-): Kompozíció. Olaj, farost. Jelzett, 42x59,5 cm
2980401
10450
459
Lajos Ferenc (1912-1998): Táj fekvő alakkal. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 22,5x31 cm
2736000
10451
459
5500
2862042
10452
459
3009928
10453
459
14000
Lipták Pál (1922-2007): Egy régi szőnyeg maradéka. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm 2994757
10454
459
70000
Lakatos Edit (1950-). Könnyező madonna. Olaj, vászon. Hátoldalán Lakatos Edit autográf ajándékozási soraival. 30x40 cm.
3055838
10455
459
Lestyán Sándor (működött a XX. sz. első felében): Napfényes utca. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 34×42,5 cm 3055289
10456
459
3400
Litkey Emma (XX. sz. második fele): Jön az ősz. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 20x30 cm
3031587
10457
459
14000
3031768
10458
459
Müller Árpád (1961-2006): Cím nélkül. Rézmetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10×8 cm. 3061995
10459
459
Martin Mendgen (1893-1970), 1920-as években Erdélyben működött: Szakállas férfi portré, 1920. Tus, papír, jelzett. 17x21,5 cm 3025136
10460
459
13000
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF