Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Bodnár Imre (1959-): Árkádiai képeslap III, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. IV/XV.. Paszpartuban. 29x42 cm
10133.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bornemisza Rozi (1952-): Az ember és a tenger (Kosztolányi Dezső verse után). Print, papír, jelzett, számozott (20/6). Kartonra ragasztva. 30x42 cm
10134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bencze László (1907-1992): Tölgyfák. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29,5 cm
10135.

Rufpreis:
2 400 HUF

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Ünnep. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm
10136.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10137.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bak Imre (1939-2022): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalán névvel feliratozott. 13x10 cm
10139.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Boros Ida (?-?): Dienes István muzeológus Szegeden, 1956. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x18,5 cm
10140.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Bezerédi Bezerédj István (1796-1856) reformkori politikus portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 29x21 cm.
10141.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok, linómetszet, papír, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
10142.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Paul Baum (1859-1932): Vidéki látkép, rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×14 cm
10143.

Rufpreis:
10 000 HUF

Benyovszky István (1898-1969): 2 db huszárokat ábrázoló grafika. Ceruza, papír, jelzett 12x16 cm
10144.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF