Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10012.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Szentandrássy István (1957-2020): Buddha. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült (festmény alján egy apró lyukkal). Fa keretben, 60×50 cm
10013.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10014.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szabados Árpád (1944-2017): Nádas. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 100x70 cm./ Oil on paper, signed,
10015.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szabados Árpád (1944-2017): Madár. Olaj, papír. Jelzés nélkül. 100x70 cm./ Oil on paper, unsigned,
10016.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10017.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Gráber Margit (1896-1993): Csendélet. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelezve balra lent. 65×38 cm. Fakeretben / oil on canvas, mounted on fibre board, signed lower left, framed
10018.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Gadányi Jenő (1896-1960): Vízhordó nő (örmény népviseletben?), 1919. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 85x59 cm
10019.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10020.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Luzsicza Lajos (1920-2005): Az alacsony Tátrában. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel, 50×70 cm. Dekoratív fakeretben.
10021.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Bartl József (1932-2013): Változó négyzetek, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 12/12. Lap alsó szélén egészen apró sérüléssel. Plexiüvegezett, sérült fakeretben. 54x51,5 cm. Mindössze 12 példányban készült, gyűjtői darab!
10022.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10023.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF