Vasarely Victor (1908-1997): Corpusculaires. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Neuchatel, 1973, Éditions du Griffon. Össz. 10 db lap. Eredeti, kiadói karton mappában. Jó állapotban. Lapméret: 36x29 cm. Komplett, hiánytalan!
Wágner János (1936-2022): Nyári fények. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat, Művészeti Alap, Artunion és Artrend címkéivel. 68×80 cm
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Ménes. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 80×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Luzsicza Lajos (1920-2005): Az alacsony Tátrában. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel, 50×70 cm. Dekoratív fakeretben.
Bartl József (1932-2013): Változó négyzetek, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 12/12. Lap alsó szélén egészen apró sérüléssel. Plexiüvegezett, sérült fakeretben. 54x51,5 cm. Mindössze 12 példányban készült, gyűjtői darab!
Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!