Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Misch Ádám (1935-1995): Motívumok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány e.a. jelzéssel, 31,5x49 cm. Gyűjtői ritkaság!
10024.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Szurcsik József (1959-): "Szóelszívó". Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA VII/XV számozással. 60,5x81 cm./ Litograph on paper, signed, artist's proof EA VII/XV.
10025.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10026.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kányádi Sándor: Vae victis. Stuttgart, 1993. AL ed. Vác, Nalors-Graphic. Szabados Árpád, Swierkiewicz Róbert, Márkos András, Frederick D. Bunsen, Gert Fabritius, Hans Mendler és Vasile Tolan aláírt, számozott (189/200), művészenként 2 db ofszet-litográfiájával ellátott könyv. Ofszet-litográfiák mérete ca. 33×35 cm. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Félvászon, kissé foltos tokban.
10027.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vásárhelyi Antal (1950-): Modell, 1996-1999. Akril, tus, ceruza, farost, jelezve balra középen fent, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 50x40 cm.
10028.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco hölgy kalapban. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle foltos. 30x20 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco lady with hat. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly stained. 30x20 cm
10029.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Bartha László (1908-1998): Gesztusok. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 57x75 cm. / mixed technique on paper, signed, framed
10030.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10031.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

10032.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1465/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1465/1500
10033.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nagy István (1873-1937): Női portré. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42,5x29 cm
10034.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10035.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF