Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10036.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szegedy-Maszák Zoltán (1969-): Cím nélkül, 2021. Tus, csőtoll, 3d nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab! 28x28 cm
10037.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10038.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm.
10039.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10040.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10041.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szíj Kamilla (1957-): Cím nélkül, 2021. Grafit, színes ceruza, papír és fénymásolat pauszpapíron. Jelzett és datált a hátoldalán. 50x40 cm
10042.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10043.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10044.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10045.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Koppány Attila (1947-): Spirituális geometria. Akril, farost. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: MKISZ, Budapest, csoportos kiállítás, 2019 (?). Fakeretben. 40x40 cm.
10046.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10047.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF