Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Bordás Ferenc (1911-1982): Öreg faluvég, fametszet, papír, jelzett, 27×22 cm
10145.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Barta László (1902-?): Hölgy a szobában, 1924. Rézkarc, papír, jelzett, 11×13,5 cm
10146.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 18,5x35 cm
10147.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Barsy Adolf (1872-1913): Férj és feleség portréja, 1889. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 11,5×16 cm
10148.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10149.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Legenda. Fametszet, papír, jelzett, 11/20 számozással. Egészen apró lapszéli szakadásokkal. 30x26,5 cm.
10150.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bátai István Mózes (?-): Buborékok (Cím nélkül), 1983. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×65 cm
10151.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed.
10152.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Bosznay István (1868-1944): Balaton, 1920. Olaj, fatábla, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 25,5×42 cm
10153.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett. 15,5×24 cm. Üvegezett fakeretben. Néhány apró folttal.
10154.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Burján Éva (Gál Emese Éva, 1955-): A csíksomlyói templom, 1989. Linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, 34,5x24 cm
10155.

Rufpreis:
4 000 HUF

Banga Ferenc (1947-): Babits IV. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm
10156.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF