Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033104
10145
459
Bordás Ferenc (1911-1982): Öreg faluvég, fametszet, papír, jelzett, 27×22 cm 3033109
10146
459
6500
Barta László (1902-?): Hölgy a szobában, 1924. Rézkarc, papír, jelzett, 11×13,5 cm
3052230
10147
459
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 18,5x35 cm 3058021
10148
459
Barsy Adolf (1872-1913): Férj és feleség portréja, 1889. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 11,5×16 cm 3070444
10149
459
42000
3071199
10150
459
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Legenda. Fametszet, papír, jelzett, 11/20 számozással. Egészen apró lapszéli szakadásokkal. 30x26,5 cm. 3073137
10151
459
19000
Bátai István Mózes (?-): Buborékok (Cím nélkül), 1983. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×65 cm
2993863
10152
459
75000
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed.
3073394
10153
459
40000
Bosznay István (1868-1944): Balaton, 1920. Olaj, fatábla, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 25,5×42 cm 3074659
10154
459
14000
Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett. 15,5×24 cm. Üvegezett fakeretben. Néhány apró folttal. 3076179
10155
459
Burján Éva (Gál Emese Éva, 1955-): A csíksomlyói templom, 1989. Linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, 34,5x24 cm
3075459
10156
459
6500
Banga Ferenc (1947-): Babits IV. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF