Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10377.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kun Mária (1944-): Mákgubók. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
10378.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kürtösi Brigitta (1978-): Nyírség. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 70x70 cm
10379.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10380.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kass János (1927-2010): Zelk Zoltán: Főhajtás a túlvilágra. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kass János autográf feliratával. Paszpartuban. 21,5x14 cm / ink on paper, unsigned, with autograph description
10381.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balaton környéki táj. Olaj, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 49×39,5 cm
10382.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Králik Mária, működött Nagybányán a század elején.: Női portré. Akvarell, papír. Jelzett 1930. 25x19 cm Üvegezett keretben
10383.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10384.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Ilona (?-): Mediterrán hangulat. Olaj, karton, jelzett, keretben. 35x44,5 cm
10385.

Rufpreis:
6 000 HUF

Korcsog Sándor: Vízparti táj, olaj, karton. Jelezve jobbra lent: Korcsog S 200(?). 24x32 cm
10386.

Rufpreis:
6 000 HUF

Korcsog Sándor: Barackos csendélet (2000) olaj, vászon Jelzett. ,keretben, 22x27 cm
10387.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10388.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF