Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124151
10377
459
3038148
10378
459
Kun Mária (1944-): Mákgubók. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
3038192
10379
459
26000
Kürtösi Brigitta (1978-): Nyírség. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 70x70 cm
3038154
10380
459
2999379
10381
459
24000
Kass János (1927-2010): Zelk Zoltán: Főhajtás a túlvilágra. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kass János autográf feliratával. Paszpartuban. 21,5x14 cm / ink on paper, unsigned, with autograph description 3032433
10382
459
19000
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balaton környéki táj. Olaj, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 49×39,5 cm 2996231
10383
459
Králik Mária, működött Nagybányán a század elején.: Női portré. Akvarell, papír. Jelzett 1930. 25x19 cm Üvegezett keretben
3032481
10384
459
3032490
10385
459
Kovács Ilona (?-): Mediterrán hangulat. Olaj, karton, jelzett, keretben. 35x44,5 cm
3023120
10386
459
Korcsog Sándor: Vízparti táj, olaj, karton. Jelezve jobbra lent: Korcsog S 200(?). 24x32 cm
3023121
10387
459
Korcsog Sándor: Barackos csendélet (2000) olaj, vászon Jelzett. ,keretben, 22x27 cm 2997380
10388
459
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF