https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3070217
10365
459
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Iván Szilárd (1912-1988): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9,5 cm 3047878
10366
459
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Incze István (1905-1978): Erdélyi tél, 1968. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 31,5×47,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3077946
10367
459
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Illényi Tamara (1944-): Kalitkás csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3077976
10368
459
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3071118
10369
459
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jakobovits Artúr (1880-1945?): Jakobovits Arthur rajzai. 22 db akvarellel színezett ofszet grafika. Kiadói vászonkötésű, aranyozott, sérült mappában. Jakobovits Artúr a grafikák egy részén az I. világháborús orosz hadifogságát örökítette meg. Néhány lap balatonfelvidéki tájakat ábrázol (Zamárdi). A mappa 36 db lappal és 1 további lap tartalomjegyzékkel lenne teljes. Néhány, nagyon kevés lap széléinél sérült. Lap méret: 29,5x37,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2631620
10370
459
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Józsa János (1936-2016): Anyaság. Rézkarc, papír, jelzett, 15×9,5 cm 2750296
10371
459
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Józsa János (1936-2016): 13 nagy méretű rézkarcról készített ofszet nyomat. Jelzettek a nyomaton 29x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2981452
10372
459
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
François d'Izarny (1952-): Ódon kocsi. Litográfia, papír, jelzett, számozott (122/225). 46x63 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2811753
10373
459
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Juhos- Kiss János: Tájkép. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, jelzett, 20x28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3035953
10374
459
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Francois Maxime Joly (1970-): Titan, 2006. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3019384
10375
459
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jakab Ilona (1929-1990): Erdélyi városrészlet. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2908140
10376
459
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Józsa Sándor (1910-1989): Budapesti park. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 27×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse