Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Iván Szilárd (1912-1988): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9,5 cm
10365.

Rufpreis:
2 800 HUF

Incze István (1905-1978): Erdélyi tél, 1968. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 31,5×47,5 cm
10366.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Illényi Tamara (1944-): Kalitkás csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel, 60×80 cm
10367.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
10368.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10369.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Józsa János (1936-2016): Anyaság. Rézkarc, papír, jelzett, 15×9,5 cm
10370.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Józsa János (1936-2016): 13 nagy méretű rézkarcról készített ofszet nyomat. Jelzettek a nyomaton 29x40 cm
10371.

Rufpreis:
12 000 HUF

10372.

Rufpreis:
12 000 HUF

10373.

Rufpreis:
8 000 HUF

10374.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Jakab Ilona (1929-1990): Erdélyi városrészlet. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x20,5 cm
10375.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10376.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF