Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Cacciola, Enzo (1945 - ): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
10193.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Csáti Ferenc (-): Présházajtó. Diópác, papír, jelzett. 30x28 cm. Paszpartuban.
10194.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Csáti Ferenc (-): Erdőrészlet. Diópác, tus, papír, jelzett. 24x29 cm. Paszpartuban.
10195.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Csehi Péter (1950-2016): Horizont (cím nélkül), 2002. Vegyes technika, kollázs, papír, karton, jelezve balra lent. Paszpartuban. 27x36,5 cm
10196.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10197.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dukai Zsófia (?-): Önarckép, 2004. Akvarell, karton, jelzett, 21x14,5 cm
10198.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dukai Zsófia (?-): Anarchia, peace. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x6,5 cm
10199.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dér István (1937-1993): Legelésző lovak, 1989. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10200.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10201.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Dul Lajos (1894 - 1966): A Balaton Balatonszepezdnél 1940. Akvarell, papír, Jelzett, üvegezett keretben. Jeret sérült 18x29 cm
10202.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/10), 19,5x16,5 cm
10203.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Téli séta II, 1987. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10204.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF