Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10290.

Rufpreis:
2 800 HUF

10291.

Rufpreis:
2 800 HUF

Győrfi András (1964-): Ló és lovas (cím nélkül), 2005. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10292.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Győrfi András (1964-): Turbános (cím nélkül), 2005. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10293.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10294.

Rufpreis:
2 800 HUF

Farkas József (?-): Szürrealista kép. Tempera, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 28x26 cm
10296.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Farkas József (?-): Szürrealista vénusz. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 29,5x37 cm
10297.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett fakeretben. Bal felső sarokban foltos. 35x26 cm.
10298.

Rufpreis:
6 000 HUF

10299.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10300.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Görög Rezső (1930-): 1514, Dózsa Cegléden. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződéssel. Körbevágva. 22x34 cm
10301.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Glogovácz Rezső (működött a XX. sz. első felében): Aratás, 1914. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x28 cm
10302.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF