Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Kondor Béla (1931-1972): Emelő, rézkarc, papír, paszpartuban, 16×9 cm
10413.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
10414.

Rufpreis:
5 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Lovas és vándor (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba IV. 12x24 cm
10415.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 39x29 cm
10416.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé foltos. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, 29x38 cm (keret: 44x55 cm)
10417.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Híd. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
10418.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10419.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10420.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10421.

Rufpreis:
10 000 HUF

10422.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Kádár György (1912-2002): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17×23 cm
10423.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Fésülködő, 1980. Rézkarc, papír, jelzett. 14×9,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle foltos.
10424.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF