Ősz Dénes (1915-1980): Őszi táj. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap s... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Osz-Denes-1915-1980-Oszi-taj-Szines-rezkarc-papir-jelzett-Lap-szelen-foltos-29-5x36-cm~II3076193
3076193
10535
459
Beschreibung: Ősz Dénes (1915-1980): Őszi táj. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén foltos. 29,5×36 cm
: karap_norbert