Schima András (Bandi) (1882-1959): Hungária 1920. Politikai és irreden... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Schima-Andras-Bandi-1882-1959-Hungaria-1920-Politikai-es-irredenta-temaju-grafika-Akvarell-~II3069832
3069832
10616
459
Beschreibung: Schima András (Bandi) (1882-1959): Hungária 1920. Politikai és irredenta témájú grafika. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 23x18 cm
: bt