Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve középen lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. 60x80 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben.