Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

1971 - Párhuzamos különidők Fővárosi Képtár, Tranzit Hungary Közhasznú Egyesület, Budapest, Magyarország, 328 p. 2019 Kiadói papírkötésben
19923.

Rufpreis:
2 800 HUF

Réti Zoltán festőművész. Szerk.: Réti Zoltánné. (DEDIKÁLT). Balassagyarmat, 2005, k.n. Gazdag képanyaggal, Réti Zoltán műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Réti Zoltán (1923-2018) által felesége részére DEDIKÁLT.
19924.

Rufpreis:
2 000 HUF

19925.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
19926.

Rufpreis:
2 000 HUF

1994 Territori del Sole. Artisti in viaggio nel salernitano tra il XVIII e XX secolo. + Territori del Sole. Il viaggio nouvi itinerari nel salernitano. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésekben.
19927.

Rufpreis:
2 000 HUF

Manessier. Paris, 1979, Centre National des Arts Plastiques. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19928.

Rufpreis:
2 000 HUF

19929.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kelényi, György: Rembrandt und die Bibel. Bp.,1990.,Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzött kemény-kötés.
19930.

Rufpreis:
1 200 HUF

Künstler-Monographien sorozat 4 kötete: Adolf Rosenberg: Antoine Watteau (XV.), Alfred Gotthold Meyer: Reinhold Begas (XX.), Franc Hermann Meißner: Tiepolo, Henry Tode: Correggio (XXX.) Bielefeld und Leipzig, 1896-1898, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, foltos, kopott borítókkal, egy kopott, kissé sérült kiadói kartontokban.
19931.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. 2000. Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírköté
19932.

Rufpreis:
2 000 HUF

19935.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19936.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF