Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

1969 Koszta Rozália festőművész kiállítási prospektusa. Gyula, Erkel Ferenc Múzeum. + 1987 Koszta Rozália kiállítási prospektus. hn., 1987, Iskola Galéria. A művész, Koszta Rozália (1925-1993) festőművész által DEDIKÁLT példányok.
19986.

Rufpreis:
1 800 HUF

1981 Kovács Éva keramikusművész kiállítása. Szeged, Móra Ferenc Múzeum. Kiállítási prospektus. A művész, Kovács Éva (1938-2017) keramikus által DEDIKÁLT példány.
19987.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest 1970-1995 Fajó, Haraszthy, Hencze német kiállítás meghívója 4 p
19988.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 2000 Hemmert János (1927-2010) festőművész kiállítási prospektusa. A művész által DEDIKÁLT!
19989.

Rufpreis:
1 400 HUF

Balogh Jolán: A régi magyar és európai művészet. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1988, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19990.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az Ernst-Muzeum Kiállításai X. Magyar biedermeier-művészet. Rendezte: Ernst Lajos, Lázár Béla. Bp., 1913., Ernst-Muzeum, 51 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
19991.

Rufpreis:
1 600 HUF

Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1940, Officina, 33+(3) p.+ IV (színes) t.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, az elülső szennylap sérült, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
19992.

Rufpreis:
1 800 HUF

Maurer Dóra (szerk.): Osas-Műhely, Atelier Osas. Egy kis Amerika, A bit of America. Bp., 2009, Nyílt Struktúrák Művészeti Egyesület. 39+25 p. Magyar és angol nyelven Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Maurer Dóra, Nádler István, Molnár Vera, Konok Tamás műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19993.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szíj Rezső: Szentiványi Lajos. Az író által DEDIKÁLT példány! [Székesfehérvár, 1967], Fejér m. Nyomdaipari Vállalat, 38 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült gerinccel.
19994.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dienes Attila (1942- ) szobrászművész katalógusa (ülőbútorok, szobrászati alkotások). Kiadói mappában.
19995.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980 Képcsarnok Konfár Gyula kiállítási prospektus
19998.

Rufpreis:
800 HUF

19999.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF