Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
19962.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hekler Antal: A középkor s a renaissance művészete. Bp., [1932], Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 231+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel.
19963.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sz. Koroknay Éva: XVIII. századi legyezők - Kiállítás az Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1967, Múzeumi Ismeretterjesztő Központ. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19964.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Lázár Béla: Egy magyar gyűjtemény. Petrovics Elek előszavával. Bp., 1922., Légrády. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült, hiányos gerinccel, sérült, szétvált kötéssel.
19965.

Rufpreis:
1 600 HUF

Barcsay Jenő festőművész gyűjteményes kiállítása. Kiállítási katalógus. Bp., 1966, Ernst Múzeum, (Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötés.
19966.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fenyő Iván: Velencei metszetek és karcok. Bp., 1968, szépművészeti múzeum. 7 p + 12 t. Kiadói karton mappában.
19967.

Rufpreis:
1 600 HUF

A la Carte. Gasztronómia a magyar képzőművészetben. 2012, Képes Intézet. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19968.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db fényképészeti témájú füzet: Hevesy Iván: Hogyan fényképezzünk? A fényképezés legfontosabb tudnivalói. + A tökéletes fénykép. Felvételi és kidolgozási hibák. A hibák megelőzése és orvoslása. HAFA Könyvtár 26-27. és 32-33. sz. Bp., é.n., HAFA (Hatschek és Farkas). Kiadói papírkötés, az egyik füzet kissé foltos borítóval.
19969.

Rufpreis:
1 600 HUF

Langzame opmerkingen (in een snelle tijd) Catalogus. 2001. Flamand nyelven. Színes képekkel, többek közt Fehér László, Nádler István, Swierkiewicz Róbert műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, lapok sarkaiban kissé foltos.
19970.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 1994, MissionArt Galéria. Első kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, Jándi Dávid műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19971.

Rufpreis:
1 800 HUF

1991 Polner Zoltán: Fontos Sándor. A művész lánya, Fontos Magda által DEDIKÁLT példány. Benne a művész halálozási értesítésével.
19972.

Rufpreis:
1 400 HUF

Geometria magyar. Madarska geomtrie dnes. Hungarian geometry today. 2004. Cseh és angol nyelven. Színes képekkel, többek közt Bak Imre, Halász Károly, Maurer Dóra, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
19973.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF