Dél-alföldi fehér hímzések Makó és térségében. Készítette: Erdei Gáborné Király Zsiga-díjas hímző és szövő népi iparművész. Makó, 2019. Kiadói papír mappában, jó állapotban.
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, sérült kiadói kartontokban, a borítón a címkén kis hiánnyal.
Farina, Violetta: 20. század. A művészet képes enciklopédiája. H.n., é.n., Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, gazdag képanyaggal, jó állapotban.
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, [1935], Erdélyi Szépmíves Céh. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Fürjesi Csaba. Szerk.: Turcsányi Margit. Veszprém-Budapest, 2009., Magyar Képek Kiadói Kft. Magyar Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Lechner Ödön 1845-1914. Emlékkiállítás a művész születésének 140. évfordulójára. Bp., 1985. Magyar Építészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + meghívó
Magyar élő építészet első hazai kiállítása Budapest 1985 augusztus. Makovecz Imre előszavával. Kiadói papírkötés, jó állapotban + meghívó + hozzá szamizdat levél a Nagymarosi vízlépcső ellen Kékek aláírással