Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Éber László: Művészeti lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet. Szerk.: - -. Bp., 1926, Győző Andor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19898.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dél-alföldi fehér hímzések Makó és térségében. Készítette: Erdei Gáborné Király Zsiga-díjas hímző és szövő népi iparművész. Makó, 2019. Kiadói papír mappában, jó állapotban.
19899.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, sérült kiadói kartontokban, a borítón a címkén kis hiánnyal.
19900.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farina, Violetta: 20. század. A művészet képes enciklopédiája. H.n., é.n., Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, gazdag képanyaggal, jó állapotban.
19901.

Rufpreis:
2 800 HUF
18

Zille, Heinrich: Berlin aus meiner Bildermappe. Leipzig, 1979. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19902.

Rufpreis:
2 800 HUF

Das dicke Zillebuch. Berlin, 1971, Eulenspiegel Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19903.

Rufpreis:
2 800 HUF

Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p.+ 5 (fekete-fehér képtáblák, közte 3 kétoldalas, 2 egyoldalas) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró lapokkal (32-49), laza fűzéssel, két sérült táblával.
19904.

Rufpreis:
1 200 HUF

Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, [1935], Erdélyi Szépmíves Céh. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
19905.

Rufpreis:
1 800 HUF

19907.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lechner Ödön 1845-1914. Emlékkiállítás a művész születésének 140. évfordulójára. Bp., 1985. Magyar Építészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + meghívó
19908.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar élő építészet első hazai kiállítása Budapest 1985 augusztus. Makovecz Imre előszavával. Kiadói papírkötés, jó állapotban + meghívó + hozzá szamizdat levél a Nagymarosi vízlépcső ellen Kékek aláírással
19909.

Rufpreis:
1 600 HUF

Atterbury, Paul - Tharp, Lars: Régiségek képes enciklopédiája. Bp., Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19910.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF