https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Alain Portecorvo Peintures 1976-2002. Textes de Pierre Bergounioux, Catherine de la Croix, Anna Storch, Pierre Brisset, Francois Kolosvary, Gil Jouanard, Jacques Séguéla. Paris,2002,Galéria des Arches. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Benne egy a szerző művét ábrázoló képeslappal, rajta a szerző DEDIKÁCIÓJÁVAL.
1
19767.

Alain Portecorvo Peintures 1976-2002. Textes de Pierre Bergounioux, Catherine de la Croix, Anna Storch, Pierre Brisset, Francois Kolosvary, Gil Jouanard, Jacques Séguéla. Paris,2002,Galéria des Arches. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Benne egy a szerző művét ábrázoló képeslappal, rajta a szerző DEDIKÁCIÓJÁVAL.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Art Treasures in the Palace of the Hungarian Academy of Sciences. Szerk.: András Edit, Bicskei Éva. Bp., 2006, Research Institute for Art History of the Hungarian Academy of Sciences. Képekkel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19768.

Art Treasures in the Palace of the Hungarian Academy of Sciences. Szerk.: András Edit, Bicskei Éva. Bp., 2006, Research Institute for Art History of the Hungarian Academy of Sciences. Képekkel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Myskovszky Viktor és a mai műemlékvédelem Közép-Európában. / Viktor Miškovský a súčasná ochrana pamiatok v strednej Európe. Bp.-Bratislava, 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal - Pamiatkový ústav. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, szlovák és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Hungarian, Slovakian and English language. Hard binding.
1
19769.

Myskovszky Viktor és a mai műemlékvédelem Közép-Európában. / Viktor Miškovský a súčasná ochrana pamiatok v strednej Európe. Bp.-Bratislava, 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal - Pamiatkový ústav. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, szlovák és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Hungarian, Slovakian and English language. Hard binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Huszka József: A magyar-turáni ornamentika története. Bp., 1996, Nyers Csaba. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19770.

Huszka József: A magyar-turáni ornamentika története. Bp., 1996, Nyers Csaba. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Közös tér. II. Ipar- és Tervezőművészeti Nemzeti Szalon 2022. Common Space. 2nd National Salon of Applied Art and Design 2022. Szerk./Edited by. Götz, Eszter. Bp., 2022, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
1
19771.

Közös tér. II. Ipar- és Tervezőművészeti Nemzeti Szalon 2022. Common Space. 2nd National Salon of Applied Art and Design 2022. Szerk./Edited by. Götz, Eszter. Bp., 2022, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széchy Károly: Alapozás. I-II. kötet. I. kötet: Az altalaj mint építőanyag. II. köt.: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói papírkötés, kopott borítókkal, a papírborító hátán kis sérüléssel.
1
19772.

Széchy Károly: Alapozás. I-II. kötet. I. kötet: Az altalaj mint építőanyag. II. köt.: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói papírkötés, kopott borítókkal, a papírborító hátán kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Charles Diehl: Manuel d'art byzantin. Tome Prémier.  Benne Dr, Moravcsik Gyula (1892-1972) bizantinológus névbélyegzőjével. Paris, 1925, Auguste Picard, XV+480 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc hiányzik, de a könyvtest egyben van.
1
19773.

Charles Diehl: Manuel d'art byzantin. Tome Prémier. Benne Dr, Moravcsik Gyula (1892-1972) bizantinológus névbélyegzőjével. Paris, 1925, Auguste Picard, XV+480 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc hiányzik, de a könyvtest egyben van.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rolf Toman: Renaissance. Die Kunst der italienischen Renaissance. Architektur, Skulptur, Malerei, Zeichnung. Hrsg. von Rolf Toman. Köln, 1994., Könemann. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
19774.

Rolf Toman: Renaissance. Die Kunst der italienischen Renaissance. Architektur, Skulptur, Malerei, Zeichnung. Hrsg. von Rolf Toman. Köln, 1994., Könemann. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
András Halász recent works. Halász András legújabb munkái. Kiállítási katalógus. Szerk.: Izinger Katalin. A művész, Halász András (1946-) festőművész által DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 2010., Szent István Király Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19775.

András Halász recent works. Halász András legújabb munkái. Kiállítási katalógus. Szerk.: Izinger Katalin. A művész, Halász András (1946-) festőművész által DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 2010., Szent István Király Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
1
19776.

Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
1
19777.

Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona. Bp., 2008, 892 p., Magyarkerámia Kft. Kiadói kartonált kötés, olvasatlan, jó állapotban.
1
19778.

Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona. Bp., 2008, 892 p., Magyarkerámia Kft. Kiadói kartonált kötés, olvasatlan, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse