Alain Portecorvo Peintures 1976-2002. Textes de Pierre Bergounioux, Catherine de la Croix, Anna Storch, Pierre Brisset, Francois Kolosvary, Gil Jouanard, Jacques Séguéla. Paris,2002,Galéria des Arches. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Benne egy a szerző művét ábrázoló képeslappal, rajta a szerző DEDIKÁCIÓJÁVAL.
Art Treasures in the Palace of the Hungarian Academy of Sciences. Szerk.: András Edit, Bicskei Éva. Bp., 2006, Research Institute for Art History of the Hungarian Academy of Sciences. Képekkel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Myskovszky Viktor és a mai műemlékvédelem Közép-Európában. / Viktor Miškovský a súčasná ochrana pamiatok v strednej Európe. Bp.-Bratislava, 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal - Pamiatkový ústav. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, szlovák és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Hungarian, Slovakian and English language. Hard binding.
Közös tér. II. Ipar- és Tervezőművészeti Nemzeti Szalon 2022. Common Space. 2nd National Salon of Applied Art and Design 2022. Szerk./Edited by. Götz, Eszter. Bp., 2022, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
Széchy Károly: Alapozás. I-II. kötet. I. kötet: Az altalaj mint építőanyag. II. köt.: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói papírkötés, kopott borítókkal, a papírborító hátán kis sérüléssel.
Charles Diehl: Manuel d'art byzantin. Tome Prémier. Benne Dr, Moravcsik Gyula (1892-1972) bizantinológus névbélyegzőjével. Paris, 1925, Auguste Picard, XV+480 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc hiányzik, de a könyvtest egyben van.
András Halász recent works. Halász András legújabb munkái. Kiállítási katalógus. Szerk.: Izinger Katalin. A művész, Halász András (1946-) festőművész által DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 2010., Szent István Király Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.