Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Caravaggio and his followers. Leningrad,1975,Aurora Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19792.

Rufpreis:
2 800 HUF

Maria Costantino: A Louvre kincsei. Ford.: Engi Csilla. Debrecen, én., Hajja és Fiai. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt, kissé gyűrött papír védőborítóban. + Alain Nave: A Louvre. Bp., [1998], Balassi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19793.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19794.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

Rhodes, Daniel: Stoneware and Porcelain. The Art of High-Fired Pottery. / Kőagyag és porcelán. A nagytűzön égetett kerámia művészete. Ford.: Dr. Baumann Miklós. (Magyar fordítás gépelt kézirata). (Bp., 1977), Országos Műszaki Könyvtár és Dokumentációs Központ, 5+316 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19795.

Rufpreis:
1 800 HUF

19796.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zerbst, Rainer: Antoni Gaudí 1852-1926. Antoni Gaudí i Cornet. Az építészetnek szentelt élet. 1992, Taschen / Vince. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19797.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 29 p.+CCXXXVIII+16 t. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban. Megjelent 1650 példányban.
19798.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Magyarország művészeti emlékei IV. 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
19800.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hidde Halbertsma: Régiségek Enciklopédiája. Antik tárgyak a középkortól a XX. sz. elejéig. Bp., 2005, Ventus Libro. Fordította Kézdy Beatrix, Szabó Mária. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19801.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bercsényi 28-30 - Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Rózsa Ferenc Kollégiumának kiadványa. [Szórványszámok 1978-82 között. 3 szám] A művészeti lapként indult igényes diákújság kezdeti koncepciója az évek során átalakult. A 70-es évek közepétől a folyóiratban egyre nagyobb hangsúlyt kaptak a szakmai kérdésekkel foglalkozó írások. ... Publikált a lapban a mai kortárs építészet szinte minden számottevő személyisége, irányzatoktól függetlenül
19802.

Rufpreis:
3 000 HUF

Würtz Ádám 25 rajza József Attila születésének 75. évfordulójára 25t ofszet. Kiadói, kissé sérült mappával 25x35 cm
19803.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elisabeth Foucart-Walter - Pierre Rosenberg: Le chat et la palette. Le chat dans la peinture occidentale du XVe au XXe siecle. Paris, 1987, Adam Biro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19804.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF