Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 405
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3054311
20088
459
Books: Architecture, Art
Bernáth Mária: Szinyei Merse Pál. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval..
3055875
20089
459
Books: Architecture, Art
Székely Aladár: Írók és művészek. - - fényképei. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat. (Unicus). (Bp., 1915, "Jókai" és Löbl Mór-ny.), 4 sztl. lev.+ 36 t. (feliratos hártyapapírral védett fényképek). A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egy hiányzó képtáblával, a címlapon ceruzás bejegyzésekkel, néhány hártyapapíron ceruzával rajzolt portrékkal.
3054305
20090
459
Books: Architecture, Art
Keserű Katalin: Orlai Petrics Soma. 1984, Bp., Képzőművészeti Kiadó, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
2444345
20091
459
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2454333
20092
459
Books: Architecture, Art
3054319
20093
459
Books: Architecture, Art
Pátzay Pál: Kerényi Jenő. 1976, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
3054315
20094
459
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
3054325
20095
459
Books: Architecture, Art
Dr. Szíj Rezső: Ruttka Ferenc. 1992, Pátria, kopott kiadói papírkötés.
3072365
20096
459
Books: Architecture, Art
Amy Eshoo - Kelecsényi Csilla. Bp., 1992. Fészek Kiállítási katalógus 10 p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF