Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Bernáth Mária: Szinyei Merse Pál. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval..
20088.

Rufpreis:
1 200 HUF

Székely Aladár: Írók és művészek. - - fényképei. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat. (Unicus). (Bp., 1915, "Jókai" és Löbl Mór-ny.), 4 sztl. lev.+ 36 t. (feliratos hártyapapírral védett fényképek). A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egy hiányzó képtáblával, a címlapon ceruzás bejegyzésekkel, néhány hártyapapíron ceruzával rajzolt portrékkal.
20089.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Keserű Katalin: Orlai Petrics Soma. 1984, Bp., Képzőművészeti Kiadó, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
20090.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20091.

Rufpreis:
1 000 HUF

20092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pátzay Pál: Kerényi Jenő. 1976, Bp., Corvina, kiadói kartonált papírkötés.
20093.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
20094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szíj Rezső: Ruttka Ferenc. 1992, Pátria, kopott kiadói papírkötés.
20095.

Rufpreis:
1 200 HUF

Amy Eshoo - Kelecsényi Csilla. Bp., 1992. Fészek Kiállítási katalógus 10 p
20096.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF