Zentner, Kurt: Die ersten fünfzig Jahre des XX. Jahrhunderts. II. Band. Eine Schau in Bild und Wort in drei Bänden. Offenburg/Baden, 1950., Franz Burda. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Első Hajdúszoboszlói Nemzetközi Kollázs Biennálé. Revue d'Art 90. Paris 1997/ 2. N. 46. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem, Ferenc Hann. Paris, 1997, 32 p. Magyar és francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Heinz Lüdecke: Lucas Cranach. Der Künstler und seine Zeit. Berlin, 1953, Henschelverlag. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, gerince ragasztott
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban. Példányszám: 4000.
Piotr Skubiszewski: Rzeźba nagrobna Wita Stwosza. Warszawa, 1957, Wydawnictwo PIW. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kissé sérült kiadó papír védőborítóban, kartontokban.