Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Zentner, Kurt: Die ersten fünfzig Jahre des XX. Jahrhunderts. II. Band. Eine Schau in Bild und Wort in drei Bänden. Offenburg/Baden, 1950., Franz Burda. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bácsay peintures - Peter Bácsay, Budapest, 2011. Kiadói kartonált keménykötésben, 168p.
20077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Első Hajdúszoboszlói Nemzetközi Kollázs Biennálé. Revue d'Art 90. Paris 1997/ 2. N. 46. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem, Ferenc Hann. Paris, 1997, 32 p. Magyar és francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20078.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp., 1947, Dante, 193 p.+4 t. Kiadói, szakadozott egészvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
20079.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20080.

Rufpreis:
1 200 HUF

20081.

Rufpreis:
1 200 HUF

20082.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heinz Lüdecke: Lucas Cranach. Der Künstler und seine Zeit. Berlin, 1953, Henschelverlag. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, gerince ragasztott
20083.

Rufpreis:
1 000 HUF

20084.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Piotr Skubiszewski: Rzeźba nagrobna Wita Stwosza. Warszawa, 1957, Wydawnictwo PIW. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kissé sérült kiadó papír védőborítóban, kartontokban.
20085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nádor Judit: A csillagok tükre. Bp., 2002, Pirospont. Gazdag képanyaggal, Nádor Judit szitanyomatainak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20086.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés illusztrált papír védőborítóval.
20087.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF