Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Rajzok.gondolatok Lajos Ferenc 25 rajza. Bp., 1992. Készült 50 példányban. Aláírt mappában 20x30 cm
20052.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lajos Ferenc Képírásos üzenetek a mélytudatból Bp., 1992. 32 T Készült 50 példányban. Aláírt mappában 20x30 cm
20053.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
20054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herbert Read: Arp. Ford.: Kristó Nagy István. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
20055.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egri Mária: A szolnoki művésztelep. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6500 példányban.
20056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20057.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koós Judith: Finlandia. Bp., 2001, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, enyhe kopással
20059.

Rufpreis:
1 200 HUF

20060.

Rufpreis:
1 600 HUF

20061.

Rufpreis:
1 800 HUF

20062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Péter Korniss: Ungarn im Herzen Europas (Magyarország Európa szívében). Budapest, 1999, Officina Nova, német nyelven, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20063.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF