Egri Mária: A szolnoki művésztelep. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6500 példányban.