Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

11 artists who make lithographs in Vác. Hommage a Szabó István litográfus. Vác, 1992, Nalors. Magyar és angol nyelven. Színes képekkel, többek közt Nádler István, Swierkiewicz Róbert, Szurcsik József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19950.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kálmán Renner Medaillen Ausstellung. (Renner Kálmán éremművész kiállításának katalógusa). Sopron, é.n., Agrobank Rt., 23+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
19951.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marx József: A kétdimenziós ember. A játékfilm dramaturgiája. 2003, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19952.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sz. Kürti Katalin: Munkácsy Mihály Krisztus-trilógiája. Bp., 1989, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. (Veszprém, 1987), Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Fekete-fehér és színes képekkel, Vágfali Ottó munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19954.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koczogh Ákos: Modern magyar fémművesség. Bp., 1964, Képzőművészeti, foltos egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval. Gazdag képanyaggal illusztrált.
19955.

Rufpreis:
1 600 HUF

Martin Esslin: Au_Delá de L'Absurde. Traduit de l'anglais par Francoise Vernan. Paris,1970,Buchet/Chastel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
19956.

Rufpreis:
1 600 HUF

Frankie Leibe: Ceramics of the '20s & '30s (A 20-as és 30-as évek kerámiái). London, 1999, Miller's, kiadói papírkötés, angol nyelven. Szakmai kiadvány a korai art deco porcelánok és kerámiák gyűjtéséhez.
19957.

Rufpreis:
1 600 HUF

Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
19958.

Rufpreis:
1 800 HUF

-  Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kisa kopással
19959.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szántó Tibor (szerk.): Graphica Hungarica 78 Bp., 1978., Magyar Helikon - Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3300 példányban.
19960.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jánosi János: Szépség és művészet. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19961.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF