Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

19937.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

René Huyghe: Gaugin. Naefels, 1998, Bonfini Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19938.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szörtsey Gábor 1951-2004. Szerk.: Ágoston Vilmos. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Budapest Kiállítóterem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19939.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt írta: Németh Lajos. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, kijáró lapokkal, a gerincen kis szakadással.
19940.

Rufpreis:
2 000 HUF

Izmusok sorozat 5 kötete: A neoavantgarde, Az egzisztencializmus, A szürrealizmus, A szentimentalizmus, A naturalizmus. Bp.,1966-1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban.
19941.

Rufpreis:
2 800 HUF

János Mattis Teutsch and the Hungarian Avant-Garde 1910-1935, Berlin, April 20 - July 20 2002. in Association with MissionArt Galéria, Louis Stern Fine Arts. 127p. Angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus, Mattis Teutsch János munkái mellett többek közt Scheiber Hugó, Kádár Béla, Moholy-Nagy László, Molnár Farkas, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Uitz Béla, Tihanyi Lajos alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
19942.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fejér Kati: Kalocsa kincse. / Treasures of Kalocsa. Bp., 2012, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19943.

Rufpreis:
1 800 HUF

19944.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db kisplasztika katalógus: I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1975, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel, többek közt Asszonyi Tamás, Csíkszentmihályi Róbert, Bokros-Birman Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. Kiegészítéssel. + VII. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Bp., 1987, Műcsarnok. A borítót tervezte: Maurer Dóra. Fekete-fehér képekkel, többek közt Haraszty István, Jovánovics György, Lugossy Mária, Samu Géza műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel.
19945.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kultúrák élete a művészet tükrében. A szerző, Ligeti Pál (1885-1941) építész, festőművész, filozófus, művészeti író által DEDIKÁLT példány! Bp.,[1926], Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19947.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szabó Vladimir 2 db kiállítási katalógusa: Kratochwill Mimiv (szerk.): Szabó Vladimir festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1980. Fekete-fehér, képekkel, Szabó Vladimir műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. + Szabó Vladimir Munkácsy-díjas festőművész kiállítása. Budapest, 1973, Csók István Galéria. Fekete-fehér, képekkel, Szabó Vladimir műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19948.

Rufpreis:
2 400 HUF

Várfok Galéria. Bp., 1999, Várfok Galéria. Magyar, francia és angol nyelven. Színes képekkel, többek közt Bukta Imre, Fehér László, El Kazovszkij, Nádler István, Rozsda Endre műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19949.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF