Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t (színes miniaturákat ábrázoló táblák).+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés kissé foltos. Több mint 6000 miniaturista adataival. Német nyelven. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit spotty.
La sede central de Tabacalera. Dos edificios para la historia de Madrid. Szerk.: Helena Iglesias. H.n., 1986, Tabapress. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói egészvászon tokban.
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Prokopp Mária: Medieval Frescoes in the Kingdom of Hungary. H.n., 2005, Méry Ratio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Altorjai Sándor (1933-1979). Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. (Életmű-katalógus). Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, 480 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Altorjai Sándor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Az egyik rendező Vörösváry Ákos által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!