Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t (színes miniaturákat ábrázoló táblák).+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés kissé foltos. Több mint 6000 miniaturista adataival. Német nyelven. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit spotty.
19779.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gáspár-Szala-Szikói (szerk.) Díszlet-jelmez 2007-2017, (Magyar szcenográfia II - Hungarian Stage Design) Bp., 2019 Kiadói vászonkötésben
19780.

Rufpreis:
4 000 HUF

19781.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19782.

Rufpreis:
5 000 HUF

19783.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prokopp Mária: Medieval Frescoes in the Kingdom of Hungary. H.n., 2005, Méry Ratio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19784.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19785.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19786.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Altorjai Sándor (1933-1979). Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. (Életmű-katalógus). Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, 480 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Altorjai Sándor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Az egyik rendező Vörösváry Ákos által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!
19787.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jakovits József emlékkiállítása. Ernst Múzeum Budapest 1996. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19789.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czére, Andrea: L'eredtiá Esterházy. Bp., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19790.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Barokk stílus. Építészet, szobrászat, festészet. Szerk.: Rolf Toman. Achim Bednorz fotóival. Ford.: Harmathné Szilágyi ANna, Körber Ágnes. Bp., 2004, Vince. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19791.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF