B. W. Linke. Kamienie krzycza . Warschau, 1967, Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa, 8 p.+14 t. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval,a gerincen kis sérüléssel.
Cs. Plank Ibolya - Hajdú Virág - Ritoók Pál: Fény és forma. Light and form. Modern építészet és fotó. Modern architecture and photography 1927-1950. Bp., 2003, Kulturális Örökségvédelmi Hivatal. Magyar és angol nyelven. Rendkívül gazdag és izgalmas fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Robert Descharnes, Gilles Néret: Gilles Néret: Salvador Dalí - A festői életmű I-II. Bp., 2001-2005, Taschen-Vince. 780 p. Színes és fekete-fehér képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Martin Huber - Manfred Mittermayer - Per Karlhuber: Thomas Bernhard élete és "életemberei". A hagyaték. Bp., 2003., Közép-európai Kulturális Intézet. Kiadói papírkötés.
Tipográfia régtől fogva. A nagyváradi nyomdászat 450 éves története. Szerk.: Boka László és Emődi András. Bp.,2016,Országos Széchényi Könyvtár - Argumentum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Bp., (2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés.
The Kieselbach Collection. Hungarian Painting 1900-1945. Pictures selected, edited and accompanie with text by Judit Szabadi. Bp., 1996., Kieselbach. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.