Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Karóra Katalógus, 4 kötet: 2005,2006.,2008., 2009. Bp., Ekhó Reklám Stúdió - Luxury Report. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések, és kiadói kartonált papírkötések.
19695.

Rufpreis:
6 000 HUF

Török Petra: Formába kerekedett világ. Lesznai Anna művészete és hagyatéka a Hatvany Lajos Múzeumban. Hatvany Lajos Múzeum Füzetek 16. Hatvan, 2001, Hatvany Lajos Múzeum. Kiadói papírkötés.
19696.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19697.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dr. Homér Lajos: A bútor története Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka",(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. .. 103 - 286. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói minimálisan kopott, aranyozott egészvászon-kötés, Számozott, 207. számú, a szerző, Homér Lajos (1909-?) által ALÁÍRT példány.
19698.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Török Petra, Szilágyi Judit (szerk.): Lesznai Anna 1.-2. Enigma c. folyóirat XIV. évf. 51. és 52. sz. Bp., 2017, Meridián-2000. Kiadói papírkötésben. A tételhez tartozik egy Lesznai Anna rajza alapján készült, a PIM által kiadott modern képeslap.
19699.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gyarmathy Tihamer exposition. A művész, Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kossuth-díjas avantgárd festő- és grafikusművész által DEDIKÁLT példány. Bruxelles, 1973, Galérie L'Ecuyer, 6 sztl. lev. Francia nyelven. Gyarmathy Tihamér színes és fekete-fehér munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19700.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Tót Endre - Örömdemó - Gladness Demo Photo Talabér Géza. Bp., 2017. Deposit Első kiadás számozott, 7/50. Kiadói papírborítóval (50)p.
19701.

Rufpreis:
5 000 HUF

Beke László: Hommage á Iparterv 1968/69 III. Baranyay András, Erdély Miklós, Jovánovics György, Major János, Méhes László, Szentjóby Tamás. Fészek Galéria, 1989. A művészek munkáinak színes diáival. Kiadói papírkötés, borítón tollas felirattal, hátsó szennylapon tollas jegyzetekkel a művészekről.
19702.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tandori Dezső: Keserü. Tandori Dezső írása Keserü Ilonáról. Bp., 1982, Képzőművészeti. Keserü Ilona műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19703.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hegyi Lóránd: Korniss Dezső érdemes művész. Szentendrei Műhely Galéria 1983. Korniss Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus-bevezető. Kiadói papírkötés.
19704.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bak Imre. 1971-1979. Fotókonceptek/Photoconcepts. Bp., én., Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
19705.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nádler István, Raiffeisen Galéria. 2001. Magyar és angol nyelven. Színes képekkel, többek közt Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
19706.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF