Török Petra: Formába kerekedett világ. Lesznai Anna művészete és hagyatéka a Hatvany Lajos Múzeumban. Hatvany Lajos Múzeum Füzetek 16. Hatvan, 2001, Hatvany Lajos Múzeum. Kiadói papírkötés.
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVII. században. Magyarországi barokk festészet. I. Bp., 1953., Akadémiai Kiadó, 206+(2) p. + LII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval. Megjelent 1000 példányban.
Török Petra, Szilágyi Judit (szerk.): Lesznai Anna 1.-2. Enigma c. folyóirat XIV. évf. 51. és 52. sz. Bp., 2017, Meridián-2000. Kiadói papírkötésben. A tételhez tartozik egy Lesznai Anna rajza alapján készült, a PIM által kiadott modern képeslap.
Beke László: Hommage á Iparterv 1968/69 III. Baranyay András, Erdély Miklós, Jovánovics György, Major János, Méhes László, Szentjóby Tamás. Fészek Galéria, 1989. A művészek munkáinak színes diáival. Kiadói papírkötés, borítón tollas felirattal, hátsó szennylapon tollas jegyzetekkel a művészekről.
Bak Imre. 1971-1979. Fotókonceptek/Photoconcepts. Bp., én., Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
Nádler István, Raiffeisen Galéria. 2001. Magyar és angol nyelven. Színes képekkel, többek közt Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.