Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

19682.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bellák-Jernyei Kiss-Keserü-Mikó-Szakács: Magyar művészet. A művészet története 16. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19683.

Rufpreis:
8 000 HUF

19684.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1904-1914 Párizs Nagybánya. Bp., 2004. Mű-terem Galéria.. 215p. Kiadói papírkötésben
19685.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

19686.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Gazdag képanyaggal, Deim Pál munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19687.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsákovics Ferenc: A rézkarcoló nemzedék. 1921-1929. A rézkarcművészet megújulása Magyarországon az első világháború után. A magyar sokszorosított grafika száz éve. Miskolci Galéria könyvei 21. Miskolc, 2001, Miskolci Galéria, 222+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19688.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, gerinc kissé szakadt, lapok foltosak, kopottas állapotban.
19689.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által ALÁÍRT példány. Bp.,(1989), Corvina. Kiadói félvászon papírkötés. Számozatlan példány!
19690.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gönczi Tamás: Napúton. Ősvallás, mítosz, tradíció Csontváry írásaiban, művészetében. [Bp.],2007, Koronás Kerecsen. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19691.

Rufpreis:
6 000 HUF

19693.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dargay Lajos szobrászművész. Bp., Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19694.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF