Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Maurer Dóra, Prosek Zoltán (szerk.): Nyílt Struktúrák Művészeti Egyesület. Bp., 2006, Nyílt Struktúrák Művészeti Egyesület. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Konok Tamás, Maurer Dóra, Vera Molnár, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19707.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lord Rothermere gyűjteményének válogatott képeiből. Exhibition of selected pictures from Lord Lothermere's collection. Bp.,1938., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 14+2 p.+8 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
19708.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ötvös Nagy Ferenc: Ónedények restaurálása. 2022, Scolar. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte "fázisfotókkal" illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19709.

Rufpreis:
6 000 HUF

19710.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Török László: A vadászó kentaur. Az egyiptomi hellénizmus 4. századi emléke a budapesti Szépművészeti Múzeumban. Bp., 1998, Atlantisz Könyvkiadó - Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Török László (1941-2020) Széchenyi-díjas ókortörténész, régész, az MTA tagja által DEDIKÁLT példány.
19711.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19712.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ötvös Nagy Ferenc: Így készült... Bp., 2017, Scolar, 251 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19713.

Rufpreis:
5 000 HUF

19714.

Rufpreis:
5 000 HUF

19715.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
19716.

Rufpreis:
6 000 HUF

Andrew Kennedy: Bauhaus. London, 2016, Flame Tree, kiadói papírkötés, angol nyelven. A bauhaus ikonikus művészeinek és jellegzetes alkotásainak ismertetőivel. Gazdag képanyaggal illusztrált.
19717.

Rufpreis:
5 000 HUF

Róvó Aladár: A könyv. DEDIKÁLT! [Bp.], Fővárosi Könyvkiadó, [1934], kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, ex libris-szel:   Sassy Attila "Aiglon" (1880-1967): Ex-Libris Berencz Margit, klisé, papír, jelzett a dúcon, szecessziós ex librisz, 8x8 cm.
19718.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF