Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 405

Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, A Manus Rt. Harmadik bővített kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, sérüléssel, néhány ceruzás aláhúzással, egy felvágatlan lappal.
19755.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aszalós Endre (szerk.): Tóth Menyhért festőművész gyűjteményes kiállítása a Műcsarnokban. A festőművész, Tóth Menyhért (1904 - 1980) által ALÁÍRT példány.   Bp., 1976, (Révai-ny.). Fekete-fehér képekkel, Tóth Menyhért alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
19756.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frank János (szerk.): Hencze Tamás. Ernst Múzeum, Budapest, 1987. Hencze Tamás (1938-2018) Kossuth-díjas festőművész által DEDIKÁLT! Bp, 1987, Műcsarnok. Színes képekkel, Hencze Tamás műveinek reprodukcióval gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
19757.

Rufpreis:
3 000 HUF

Norm Clark: Vintage Advertising Old Automobiles. Written, edited & compiled by - -. Melbourne, 2009, Mosaic Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőtokban. Számozatlan példány.
19758.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés.
19759.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Weber, C. Sylvia: Rudolf Hausner 1914-1995. 1996, Museum Würth und Thorbecke Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19760.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó, 408 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19761.

Rufpreis:
2 800 HUF

Brodskaia, Nathalia: Szimbolizmus. [Bp.], 2008, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19762.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Bassie, Ashley: Expresszionizmus. [Bp.], 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19763.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19764.

Rufpreis:
4 000 HUF

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és Magyar-Mannheimer Gusztáv munkáival. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis foltokkal, kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
19765.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rozsda. Rozsda Endre grafikái. Retrospektív kiállítás. Szerk.: David Rosenberg. Bp., 2001. Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, Rozsda Endre munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19766.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF