Bujdosó Alpár: Vetített irodalom. A szerző, Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja által DEDIKÁLT példány. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 21. Párizs-Bécs-Bp., 1993, Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
Christopher Rauch Várnagy Tibor Monika Wucher szerk: Második Kortárs Magyar Epigon Kiállítás ; Német Magyar 1-2. Két füzet, kiadói tékában. 21 cm x 15 cm
II. Nemzetközi Művészi Fotokiállítás, Budapest-Szeged, 1958. (Kiállítási katalógus). Bp., 1958, Magyar Fotoművészek Szövetsége, 64 p. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, a kiállított munkák felsorolásánal ceruzás bejegyzésekkel (a képek néhány szavas rövid értékelése).
Országos Magyar Képzőművészeti Társulat - Tavaszi Nemzetközi Kiállítás 1901. (Kiállítási katalógus). Bp., 1901, Singer és Wolfner. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva, hirdetésekkel, egy kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító hiányzik, belül a lapok jó állapotban.
2 db német nyelvű művészeti katalógus: Kunstgeschichte. Malerei, Skulptur, Kupferstich, Holzschnitt. Katalog 493. + Kunstgeschichte. Plastik, Malerei, Graphik, usw. Katalog 601. Leipzig, 1921-1930, Karl W. Hiersemann, 79+(1) p.; 208 p. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
Schoen Arnold: A krisztinavárosi plébánia-templom (Gróf Széchenyi István esküvőjének a temploma). Bp., 1937, Történetírás. + Dr. Szőnyi Ottó: A templomépítés és a liturgia. Bp., 1934, Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Festett egek. A jezsuita iskoladráma és a színpadi világ. Szerk.: Ács Piroska. Bp., 2011, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet - Corvina. Kiadói papírkötés, CD-melléklettel.
"Magyar rapszódiák" Félicen Rops a belga szimbolizmus mestere. Szerk.: Földi Eszter, Kárai Petra. Bp., 2010., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.