Keramiken

Zahl der Lose: 307

11469.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11470.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Komlós Testvérek art deco háromágú gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, cca 1930/40, alján pattanással, kopással, h: 31 cm
11471.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Népművészeti kerámia miskakancsó. Jelzett, kopással, m: 26,5 cm
11472.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, 23x16 cm
11473.

Rufpreis:
12 000 HUF

Komlós testvérek Budapest: elefánt könyvtámasz, kis kopással, jelzett, 22x15,5 cm
11474.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kályhaszem. Pécs, Zsolnay gyár, cca 1900, mázas kerámia, sérült, 20x20x5 cm
11475.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ilse Boch kerámia váza. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25 cm
11476.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

BK jelzéssel: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 42 cm
11477.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

11478.

Rufpreis:
8 000 HUF

Iparművészeti kerámia 6 személyes mokkás készlet, repesztett mintát idéző, enyhén irizáló mázzal, nagy kiöntő nélkül, jelzés nélkül, kis kopottsággal
11479.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lebuj pincefogadó Bodrogkeresztúr. Rákóczi-palack. Tokaji. Kerámia, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 41 cm
11480.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF