Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3021339
11469
457
15000
Art-ceramics
2841953
11470
457
Art-ceramics
3057471
11471
457
Art-ceramics
Komlós Testvérek art deco háromágú gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, cca 1930/40, alján pattanással, kopással, h: 31 cm
3055926
11472
457
13000
Art-ceramics
Népművészeti kerámia miskakancsó. Jelzett, kopással, m: 26,5 cm 3052170
11473
457
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, 23x16 cm 3052160
11474
457
Art-ceramics
Komlós testvérek Budapest: elefánt könyvtámasz, kis kopással, jelzett, 22x15,5 cm
3051828
11475
457
Art-ceramics
Kályhaszem. Pécs, Zsolnay gyár, cca 1900, mázas kerámia, sérült, 20x20x5 cm
2993561
11476
457
Art-ceramics
Ilse Boch kerámia váza. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25 cm 3033283
11477
457
8500
Art-ceramics
BK jelzéssel: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 42 cm
2939620
11478
457
Art-ceramics
2915887
11479
457
Art-ceramics
Iparművészeti kerámia 6 személyes mokkás készlet, repesztett mintát idéző, enyhén irizáló mázzal, nagy kiöntő nélkül, jelzés nélkül, kis kopottsággal
2750467
11480
457
5500
Art-ceramics
Lebuj pincefogadó Bodrogkeresztúr. Rákóczi-palack. Tokaji. Kerámia, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF