Népművészeti kerámia miskakancsó. Jelzett, kopással, m: 26,5 cm https://www.darabanth.com/de/457-Fernauktion/457.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500007/Nepmuveszeti-keramia-miskakancso-Jelzett-kopassal-m-26-5-cm~II3055926
3055926
11472
457
13000
Art-ceramics
Beschreibung: Népművészeti kerámia miskakancsó. Jelzett, kopással, m: 26,5 cm
: nagy_andras