Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005233
11457
457
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, kis kopottsággal, m: 21 cm 3033260
11458
457
3200
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Asztaldísz. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
3036788
11459
457
Art-ceramics
Gyarmati György (1910 -): Lámpatest. Jelzett, kopással, m: 25 cm 3061947
11460
457
Art-ceramics
Sövegjártó Mária (1942-): Váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 31 cm
3061957
11461
457
Art-ceramics
Gálócsy Edit (1928-): 2 személyes teázó szett, kiöntő, cukortartó, 2 csésze alátéttel. Többszínű mázakkal festett kerámia. Jelzéssel, hibátlan. 3061959
11462
457
4400
Art-ceramics
2823397
11463
457
22000
Art-ceramics
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
2718350
11464
457
Art-ceramics
3021294
11465
457
Art-ceramics
Kínai fo kutya mázas kerámia szobor, Jelzett, apró sérülésekkel / Chinese Foo dog with damages 23x28 cm
2625471
11466
457
Art-ceramics
Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült. Jelzett, hibátlan. 2625468
11467
457
5500
Art-ceramics
Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült, teáskanna tetején kis elefánt. Jelzett, hibátlan. 3014884
11468
457
Art-ceramics
Art deco váza. Áttört mázas kerámia, négy zenélő és táncoló lány alakkal. Kézzel festett, jelzett Wien RW. hibátlan 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF