Keramiken

Zahl der Lose: 307

Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, kis kopottsággal, m: 21 cm
11457.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Horváth Magdolna (1929 - ): Asztaldísz. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
11458.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gyarmati György (1910 -): Lámpatest. Jelzett, kopással, m: 25 cm
11459.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sövegjártó Mária (1942-): Váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 31 cm
11460.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gálócsy Edit (1928-): 2 személyes teázó szett, kiöntő, cukortartó, 2 csésze alátéttel. Többszínű mázakkal festett kerámia. Jelzéssel, hibátlan.
11461.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

11462.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
11463.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11464.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11465.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült. Jelzett, hibátlan.
11466.

Rufpreis:
4 000 HUF

Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült, teáskanna tetején kis elefánt. Jelzett, hibátlan.
11467.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Art deco váza. Áttört mázas kerámia, négy zenélő és táncoló lány alakkal. Kézzel festett, jelzett Wien RW. hibátlan 28 cm
11468.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF