Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3052183
11554
457
4600
Art-ceramics
Retro iparművészeti váza, domború foltos mázazással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
3052167
11555
457
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos Gorka váza, repesztett hatású mázzal, szájánál kis mázhiánnyal, jelzett, m: 25,5 cm 3051838
11556
457
Art-ceramics
Tányér. Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, kopott, d: 30 cm
3051836
11557
457
Art-ceramics
Tányér. Hódmezővásárhely, cca 1900, kopott mázzal, d: 29,5 cm 3051832
11558
457
Art-ceramics
Kályhacsempe. Kalotaszeg, 19. sz vége, mázas kerámia, sérült, 31x20,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3051830
11559
457
Art-ceramics
Tányér, 2 db. Torda, cca 19. sz. közepe, mázas kerámia, kopott, egyik restaurált, d: 20-21 cm 3051827
11560
457
Art-ceramics
Tányér. Torda, 19. sz. második fele, mázas kerámia, kopott, d: 31 cm 3051825
11561
457
Art-ceramics
Formás tál. 19. sz. második fele, Felvidék, ónmázas fajansz, kopással, repedt d: 31 cm 3051824
11562
457
Art-ceramics
Formás tál. 19. sz. második fele, Felvidék, ónmázas fajansz, kopással, restaurált d: 30,5 cm 3051818
11563
457
Art-ceramics
Torda, cca XIX. sz. közepe, Tányér. Mázas cserép, sérüléssel, d: 26,5 cm 2989821
11564
457
Art-ceramics
Scheurich retro német váza, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 3062049
11565
457
Art-ceramics
Nagyméretű kerámia bika, festett, mázas, jelzett, lepattanással a szarván, 25x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF