Keramiken

Zahl der Lose: 307

Retro iparművészeti váza, domború foltos mázazással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
11554.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Iparművészeti vállalatos Gorka váza, repesztett hatású mázzal, szájánál kis mázhiánnyal, jelzett, m: 25,5 cm
11555.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tányér. Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, kopott, d: 30 cm
11556.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tányér. Hódmezővásárhely, cca 1900, kopott mázzal, d: 29,5 cm
11557.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kályhacsempe. Kalotaszeg, 19. sz vége, mázas kerámia, sérült, 31x20,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11558.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tányér, 2 db. Torda, cca 19. sz. közepe, mázas kerámia, kopott, egyik restaurált, d: 20-21 cm
11559.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tányér. Torda, 19. sz. második fele, mázas kerámia, kopott, d: 31 cm
11560.

Rufpreis:
6 000 HUF

Formás tál. 19. sz. második fele, Felvidék, ónmázas fajansz, kopással, repedt d: 31 cm
11561.

Rufpreis:
4 000 HUF

Formás tál. 19. sz. második fele, Felvidék, ónmázas fajansz, kopással, restaurált d: 30,5 cm
11562.

Rufpreis:
4 000 HUF

Torda, cca XIX. sz. közepe, Tányér. Mázas cserép, sérüléssel, d: 26,5 cm
11563.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Scheurich retro német váza, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5
11564.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Nagyméretű kerámia bika, festett, mázas, jelzett, lepattanással a szarván, 25x34 cm
11565.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF