Keramiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2785955
11529
457
Art-ceramics
Duth jelzéssel: Oroszlán. Mázas kerámia. XX: sz. eleje. Jelzett, mázhibákkal. 13 cm 2913321
11530
457
Art-ceramics
"Magyar Közjegyzőség" (A Magyar Országos Közjegyzői Kamara címere). Lüszter mázas kerámia. Jelzés nélkül, d: 28 cm
3016015
11531
457
Art-ceramics
Somogy, cca 1900, Lekváros szilke, talpánál repedésvonallal, m: 24 cm
3060647
11532
457
Art-ceramics
Velencei karneváli maszk, kerámia, kopással, 34x24 cm 3057494
11533
457
5500
Art-ceramics
Hidegkúti füles váza, terv.: Csizmadia Margit, jelzés nélkül, kopással, m: 38,5 cm 3057487
11534
457
4200
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
3057485
11535
457
5500
Art-ceramics
Rörstrand svéd mázas kerámia design gyertyatartó, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 10,5 cm
3057480
11536
457
4200
Art-ceramics
Péter Ferenc háromlábú kerámia szárazvirág váza, jelzett, kis kopással, d: 15 cm, m: 11 cm 3055993
11537
457
Art-ceramics
Mónus Ferenc 2 darab figurális butella. Kopással, m: 18,5 cm 3055990
11538
457
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999): Madaras butella. Jelzett, kopással, m: 21 cm 3055986
11539
457
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999): Szilke. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm
3055980
11540
457
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999): Fedeles tárolóedény. Jelzett, kopással, m: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF