Keramiken

Zahl der Lose: 307

Duth jelzéssel: Oroszlán. Mázas kerámia. XX: sz. eleje. Jelzett, mázhibákkal. 13 cm
11529.

Rufpreis:
2 400 HUF

"Magyar Közjegyzőség" (A Magyar Országos Közjegyzői Kamara címere). Lüszter mázas kerámia. Jelzés nélkül, d: 28 cm
11530.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somogy, cca 1900, Lekváros szilke, talpánál repedésvonallal, m: 24 cm
11531.

Rufpreis:
6 000 HUF

Velencei karneváli maszk, kerámia, kopással, 34x24 cm
11532.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hidegkúti füles váza, terv.: Csizmadia Margit, jelzés nélkül, kopással, m: 38,5 cm
11533.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Német retro kerámia váza, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
11534.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Rörstrand svéd mázas kerámia design gyertyatartó, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 10,5 cm
11535.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Péter Ferenc háromlábú kerámia szárazvirág váza, jelzett, kis kopással, d: 15 cm, m: 11 cm
11536.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Mónus Ferenc 2 darab figurális butella. Kopással, m: 18,5 cm
11537.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mónus Ferenc (1931-1999): Madaras butella. Jelzett, kopással, m: 21 cm
11538.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mónus Ferenc (1931-1999): Szilke. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm
11539.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mónus Ferenc (1931-1999): Fedeles tárolóedény. Jelzett, kopással, m: 23 cm
11540.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF